Spółka Hörmann – bramy garażowe

Marka Hörmann od lat pasjonuje się branżą budowlaną i bywa najogromniejszym przemysłowcem bram garażowych, oraz napędów. Firma Hörmann jest firmą rodzinną działającą na dystansie dziesięcioleci. Przedstawia warunek najnowszych rozwiązań a także najwyższej gatunkowości produktów.

Spółka Hörmann jest prowadzona już przez trzecie i czwartą generację wnuków oraz prawnuków założyciela firmy, Augusta Hörmann.

Wspólnikami ponoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Czołowa centrala marki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. W tymże obszarze poza sekretariatami siedziby, ulokowane są także składy o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, marka ma cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości spółka angażuje w nich ponad stu wysoce wyuczonych etatowców. Marka Hörmann Polska sp. z o.o posiada rozległą sieć kontrahentów handlowych na terenie całego państwa. Gwarantuje ona ekspresowy oraz profesjonalny serwis oraz gwarantuje sprzyjającą, fachową obsługę kontrahenta.